Bakım ve Teknik Servis

Bakım ve Teknik Servis
Bakım ve Teknik Servis

Müşterilerinizin artan verimliliği, performansı ve proses güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bir dizi uzman yerel hizmet sunarken, günün her saati sunduğumuz destek hizmetlerimizle acil durumlara karşı olağanüstü yanıt vermeyi garanti ediyoruz.

Yenileme ve sistem yükseltmeleri
Gerektiği durumlarda, mevcut donanım hızlı ve kolay bir şekilde yenilenerek faaliyet dışı kalma süresi ve yapılan yatırım azaltılır. Alternatif olarak, verimliliği artırarak, üretim proseslerinizi yükseltmek için yüksek performanslı çözümler üretebiliriz. Özel bir ekip eğitim ve bakım programlarıyla birlikte tüm proje uygulamasıyla ilgilenir.

 

 

Kurulum ve devreye alma
Amacımız optimum uzun ömürlülük için ekipmanlarınızın güvenilir ve güvenli olmasını sağlamaktır:
Yetkili personelimiz sistemlerin yerel teknik mevzuat ve güvenlik standartlarıyla uyumlu olarak kurulmasını sağlar
Birinci sınıf yerinde devreye alma hizmeti sistemlerin tümüyle ve hızlıca kurulmasına olanak tanır
48 aya kadar uzatılmış garantiler sunulmaktadır
Kapsamlı eğitim
Halihazırda yerel eğitim merkezlerinde planlı akademi programları aracılığıyla kapsamlı eğitimler sunulmaktadır. Ayrıca, özel uygulamanız için tasarım, programcı, bakım ve operasyon personelinize ait tesiste yapılabilecek uyarlanmış eğitim kursları da sunuyoruz.

Bakım
İster acil ister planlı olsun, tüm bakım politikalarımız operasyonunuzda kesintiyi ve devre dışı kalma süresini en aza indirerek özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
Acil durum hizmetleri; 7/24 telefon ve internet desteği, yerinde teknik yardım, ürün ve yedek parçaların günün her saatinde ekspres teslimatı ve acil onarımları içerir.
Devamlı bakım işleri için, montaj merkezlerimiz aracılığıyla ürün değişiklikleri, yenilemeler ve yükseltmeleri hızlıca gerçekleştirebiliriz
Ekipmanlarınızın düzgün çalışmasını sağlamak için bakım sözleşmeleri sunulmaktadır